poniedziałek, 7 stycznia 2019

Przegląd sukienek i płaszczy

Dzisiaj zrobię przegląd sklepu Luvyle, gdzie znalazłam niesamowicie eleganckie sukienki maxi na wielkie wyjścia, np. karnawałowe, czy na studniówki. Stronka sklepu Luvyle może przydać się Wam także przy poszukiwaniach sukienki maxi na wesele, które może dopiero w maju lub później, a wy jako świadkowe, druhny, czy goście nie szukałyście jeszcze dla siebie sukienki na wyjątkowe wyjście.

Od pewnego czasu chętniej sięgamy (zarówno latem, jak i zimą) po sukienki maxi, gdyż te wcale nie muszą być niewygodne. Wręcz przeciwnie! Należy tylko zwrócić uwagę na długość przy wyborze odpowiedniej sukni maxi na wielkie wyjścia. Dobrze dobrana długość maxi dress do naszego wzrostu, pozwoli zaoszczędzić zabrudzonej z tyłu, przez przydeptywanie, sukienki.

Poniżej przedstawiam moje typy wygodnych maxi sukienek.


sweet maxi dresses


A jakie okrycie wierzchnie dobrać do eleganckich długich sukni? Poniżej przedstawiam swoje typy.


Ja wybrałam płaszcze, ale jeśli wolicie krótkie kurtki, możecie wybrać coś z tych modeli: sexy fashion jackets. Prawidłowo dobrana krótka kurtka do sukienki maxi potrafi podkreślić styl. Na przykład ramoneska będzie pasowała do bardziej swobodnych sukienek maxi o luźnym i prostym kroju, bez wielu ozdób. Okrycia z piór lub futerkowe kurtki to wersja bardziej elegancka, pasująca do raczej prostej, ale odważnej sukienki, np. z głębokim dekoltem lub długim rozcięciem sięgającym uda. Należy pamiętać by futerkowa kurtka była o zbliżonym odcieniu do sukienki, wówczas całość jest spójna, odświętna i nadaje się na bal.

3 komentarze :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka